Hayatınızı Kolaylaştıran Mühendislik Çalışmalarını Üstleniyoruz.

Kurumsal


Yunus Medya, Bilişim Teknolojileri altyapısı, bilgisayar ağları ihtiyaçlarına; yapısal kablolama, test ve sertifikasyon, yerel alan ağı (LAN), geniş alan ağı (WAN) ve kablosuz iletişim (wireless) çözümler sunmaktadır. Ayrıca video konferans, görüntülü telefon ve bütünleşik mesajlaşma (Unified Communication) çözümlerini sunmaktadır.


Bilgi güvenliği ihtiyaçlarında; Firewall, antivirüs ve içerik koruma, bilgi yedekleme, bilgi arşivleme çözümlerine ilaveten, bina güvenliği ihtiyaçlarına, IP kamera çözümleri ve kapalı devre televizyon (CCTV), yangın algılama, yangın alarm, genel yayın - acil anons, merkezi uydu anten (SMATV) sistemi, yüz tanıma, iris tanıma, parmak izi tanıma, turnike ve bariyer sistemleri, akıllı bina otomasyon, insan sayma, güvenlik alarm ve kartlı geçiş (Access Control) sistemleri çözümleri sunmaktadır.


Yunus Medya Teknolojileri, sunduğumuz tüm çözümler için; danışmanlık, projelendirme, konrolörlük, devreye alma, proje yönetimi, kurulum, bakım, onarım, destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Dünyadaki en yeni teknolojileri izleyip müşterilerinin beklentilerini tespit ederek sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve hizmetleri ile müşterilerine özel çözümler üreten Yunus Medya müşterilerine değer katan iş ortaklığı sunmaktadır.

Yunus Medya olarak 2010 yılından bu yana sahip olduğumuz 13 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

 

 

Vizyonumuz Türkiye'de bulunan rakip firmalarımız arasında ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışımızla lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.

 

Misyonumuz Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için varız.